Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Display Asus Eee Pad Transformer dla najbardziej wymagających klientów!

03.11.2011

Spójna komunikacja

Horyzontalne i wertykalne linie displaya spotykają się pod kątem 90 stopni, tworząc tym samym charakterystyczny kształt litery C. Tego rodzaju rozwiązanie pozwala na spójną prezentację wszystkich możliwości zastosowania Eee Pad Transformera. Idealnie przedstawione są zarówno te części produktu, które wymagają prezentacji w pozycji pionowej (tablet), jak i te, które powinny być pokazane w pozycji poziomej (notebook). Ponadto, zintegrowane w displayu elementy Digital Signage oferują potencjalnemu klientowi możliwość interakcji z produktem.

Wysokiej jakości produkty wymagają rozwiązań na najwyższym poziomie

Do produkcji displaya Grupa STI zastosowała nie tylko lakierowaną płytę mdf w kolorze szlachetnej czerni, ale również elementy składające się z mlecznego akrylu (PMMA) z cyfrowym nadrukiem. Ponadto, display jest podświetlony od wewnątrz, co w doskonały sposób eksponuje zarówno logo firmy ASUS, jak i wertykalnie zaprezentowany tablet.

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów, kontrastujących kolorów, jak również elementów podświetlanych i interaktywnych, powoduje, iż display przyciąga do siebie wzrok nawet najbardziej wymagających klientów.

Długie życie displaya

Display może być pozycjonowany zarówno w dużych supermarketach, jak
i w sklepach dysponujących mniejszą powierzchnią wystawienniczą, tym samym gwarantując firmie ASUS maksymalną i długoterminową prezentację jej produktu.

Zapezpieczenie przed kradzieżą

Display wyposażony jest w dwa rodzaje zabezpieczeń, dlatego też eksponowany produkt można zdjąć z displaya i osobiście wypróbować.

Dobra współpraca przynosi nowe rozwiązania

Dobra współpraca zaowocowała realizacją kolejnego zlecenia dla firmy ASUS. Grupa STI zaprojektowała cały sklep firmowy ASUS przy ulicy Jana Pawła II w Warszawie, który można odwiedzać już od października.