Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

DEONET wprowadził najcieńszy USB Pen i bardzo wytrzymały USB Key

30.08.2011

DEONET USB Pen

USB Pen jest doskonałą kombinacją eleganckiego długopisu i zintegrowanej pamięci USB. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to zwykły długopis, ale łącznik (czip) jest ładnie wkomponowany w górną część długopisu. To, co czyni DEONET USB Pen wyjątkowym, jest bez wątpienia jego innowacyjny kształt: jest on najsmuklejszym długopisem USB na rynku. USB pen jest dostępny w kolorze białym i czarnym i może być spersonalizowany poprzez nadruk w pełnym kolorze lub grawerowanie laserowe.

DEONET USB Key

USB Key wygląda jak zwykły klucz, ale w rzeczywistości jest pamięcią USB. Bardzo wygodny, gdy doczepimy go do pęku kluczy i zawsze jest gotowy do użycia. USB Key jest wykonany z chromowanego metalu przez co jest bardzo wytrzymały. Pamięć USB może być spersonalizowana poprzez stylowe laserowe grawerowanie na 1 lub na 2 stronach.

Dożywotnia gwarancja

Obie pamięci USB są dostępne w pojemoności od 1-32GB. Tak jak w przypadku prawie wszystkich naszych pamięci USB, na chip pamięci jest dożywotnia gwarancja. USB Pen i USB Key są dostępne od 5 sztuk i czas realizacji zamówienia wynosi 5 dni roboczych (łącznie z personalizacją).

 


 

O DEONET

DEONET jest holenderskim producentem produktów promocyjnych, takich jak spersonalizowane pamięci USB, breloki, długopisy i wiele innych. Głównie dostarczamy nasze produkty dla sektora upominków promocyjnych, agencji reklamowych i marketingowych oraz dla pośredników IT. Nie sprzedajemy bezpośrednio klientom końcowym.

Rozpoczęliśmy działalność w obszarze produktów IT w roku 1991, później zaczęliśmy się specjalizować w personalizowaniu pamięci USB. Poprzez przeniesienie podukcji pamięci USB do Holandii, odróżniamy się od innych dostawców. Krótki czas produkcji, gwarantowana jakość, elastyczność i konkurencyjne ceny doprawadziły do znacznego wzrostu naszej firmy.

Inwestycje w nasze zakłady produkcyjne i zaplecze drukarskie pozwoliły nam na rozszerzenie naszej oferty. Obecnie oferujemy różne produkty promocyjne personalizowane różnymi technikami wraz ze standardowymi usługami DEONET.

Nasza siedziba główna i zakłady produkcyjne znajdują się w Eindhoven, w Holandii. Mamy biura sprzedaży w Hiszpanii, Niemczech, Francji, Włoszech, Polsce i Turcji, aby móc jeszcze lepiej obsługiwać rynki lokalne.