Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

DEONET wprowadza pamięć USB w drewnianej obudowie

12.07.2011

Produkt Eco Wood jest kombinacją nowoczesnego projektu i produktu ekologicznego pochodzenia. Jest to zrównoważona pamięć USB wykonana z drzewa klonowego opatrzonego ceryfikatem FSC. Certyfikat ten oznacza, że drewniana obudowa pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Ze względu na to, że jest to wytwór natury, każdy USB jest wyjątkowy.

DEONET Eco Wood może być spersonalizowany po obu stronach, zarówno na obudowie jak i na pokrywie, w pełnym kolorze druku bezpośredniego i/lub z grawerowaniem cyfrowym. Dostępny od pojemności 1GB do 32 GB przy minimalnym zamówieniu 5 sztuk.

Wyjątkowe usługi i korzyści

Dzięki europejskim cyfrowym możliwościom produkcyjnym (Eindhoven, Holandia) DEONET oferuje wszystkie swoje produkty wraz ze standardowym poziomem usług: termin realizacji do 5 dni roboczych, niskie minimalne ilości zamówienia oraz bezkompromisową jakość. DEONET nie obciąża klienta kosztami przygotowawczymi oraz nie pobiera opłaty za każdy kolor oddzielnie przy wydrukach w pełnym kolorze.

O firmie DEONET

DEONET, z siedzibą główną w Eindhoven, jest producentem produktów promocyjnych, takich jak spersonalizowane pamięci USB, breloki, długopisy itp. Firma posiada swoje biura handlowe w Hiszpanii, Francji, Niemczech, Włoszech oraz w Polsce, by móc lepiej obsługiwać rynki lokalne.