Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

DEONET przedstawia swój udoskonalony grawer Deochrome®

17.01.2013

DEONET zainwestował w technikę grawerownia DeoChrome®, która umożliwia stylowe znakowanie na długopisach Superior. Każde logo będzie eksponowane w chromie, co sprawi, że będzie miniło się. Oprócz tego, długopisy są teraz dostępne w 10 nowoczesnych kolorach.  

Udoskonalony grawer DEOCHROME®
DEONET zainwestował w udoskonalenie wyjątkowej techniki grawerowania nazwanej DeoChrome®. Po grawerowaniu, długopisy Superior poleruje się ręcznie. Resultatem jest imponująco mieniący się grawer. Dzieki temu każdy logotyp, czy tekst będzie błyszczał się w chromie.

Model Standard oraz Mini
Długopis Superior od DEONET jest dostępny w dwóch wersjach, Standard oraz Mini. Oba długopisy mają gumowe wykończenie dla komfortu pisania. 10 kolorów można ze sobą łączyć dopasowując pamięć USB czy opakowanie. Te luksusowe długopisy mają stałą niską cenę, która wynosi 3,56PLN za Superior Mini i 5PLN za Superior Standard, wliczając grawerownie.

O DEONET
DEONET jest holenderskim producentem produktów promocyjnych. Cały proces produkcyjny zlokalizowany jest w Eindhoven, w Holandii. Wachlarz produktów zawiera pamięci USB, breloki, długopisy i wiele innych. Wszystkie produkty są tak zaprojektowane, by można je było personalizować poprzez wysokiej jakości nadruk lub grawer.