Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

DEONET przedstawia banery Roll-up

04.06.2012

Dzięki temu poszerzeniu linii produktowej DEONET oferuje jeszcze bardziej rozbudowany wachlarz usług swoim dystrybutorom na całym świecie.

Prezes DEONETu  Rob van Berkom: “Ciągle szukamy nowych produktów dla naszych pośredników. Banery Roll-up banery są spójne z naszą strategią oferowania produktów najwyższej jakości.” Banery Roll-up spełniają najwyższe standardy DEONETu: bardzo wyrazisty nadruk w pełnym kolorze, luksusowy wygląd i trwałość. “Nasze banery nie są wykonane z plastiku bądź winylu lecz z materiału tekstylnego. Zaletą tego materiału  jest przede wszystkim to, że wykonane z niego banery nie zawijają się i nie marszczą się. Dzięki naszej innowacyjnej technologii druku cyfrowego, gwarantujemy precyjzyjne pełnokolorowe nadruki bez pasków czy plam”, mówi Rob van Berkom.
DEONET jest holenderskim producentem produktów promocyjnych. Cały proces produkcyjny odbywa się w Eindhoven. Firma dostarcza swoje produkty do branży upominków reklamowych, agencji marketingowych i reklamowych oraz dystrybutorów IT, ale nigdy do odbiorców finalnych. DEONET posiada biura sprzedaży w 8 państwach i sprzedaje swoje produkty do ponad 60 państw świata.