Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Deonet potwierdza, że ma rozwiązanie na kryzys ekonomiczny

20.06.2013

20/06/2013 – Eindhoven, HOLANDIA

 

Deonet potwierdza, że ma rozwiązanie na kryzys ekonomiczny

Holenderski producent produktów promocyjnych zdecydował się zaryzykować skacząc na głęboką wodę. Z niewiarygodnie niskimi cenami na naklejki akrylowe doming, Deonet jest gotowy pomóc w potrzebie. Ze względu na to, że naklejki te mogą być wykorzystane praktycznie wszędzie, są sprzedawane jako rozwiązanie na każdą ewentulaność.

Kreatywne rozwiązania

Jako najbardziej wszechstronny produkt na rynku promocyjnym, naklejki doming mogą być stosowane praktycznie do wszystkiego. Deonet daje swoim dystrybutorom możliwość podbicia świata tym produktem i bardzo obniżył cenę naklejek.

Naklejki akrylowe doming mogą mieć o wiele więcej możliwości zastosowania, niż się w pierwszej chwili wydaje większości ludziom. Z tą aktrakcyjną ceną chcemy zachęcić pośredników, aby wyszli poza określone schematy myślenia i wynajdywali nowe zastosowania tych luksulowych naklejek z efektem wypukłości 3D.”


Wielkie doświadczenie

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, Deonet jest ekspertem w dziedzinie druku wysokiej jakości. W swoim parku maszynowym o powierzchni 5500m2 w Eindhoven, w Holandii, z różnorodnymi technikami produkcyjnymi ma dużą wiedzę i doświadczenie w tym temacie. Ze względu na ciągłe udoskonalanie zaplecza produkcyjnego Deonet jest w stanie zaoferować niewiarygodnie niskie ceny naklejek akrylowych doming.

——————————————————————————————————————-

Informacja dla wydawców:

 

Po więcej informacji lub po więcej zdjęć wysokiej rozdzielczości, prosimy o kontakt z Panią Yvette Vrijsen. Tel.: +31(0)40-7073400 lub poprzez e-mail: y.vrijsen@deonet.nl