Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Dekada w tym samym zespole.

01.02.2013

MPM-Quality sp. z o.o.  Z Bielsko-Białej obchodzi w tym roku dziesięciolecie istnienia firmy na polskim rynku. Od początku istnienia firmy zespół pracuje w niezmienionym składzie na swój sukces.

„Każdy dzień stanowi dla nas wyzwanie dzięki czemu nieustannie rozwijamy się w dwóch profilach: pierwszy obejmuje artykuły piśmiennicze i biurowe oraz gadżety reklamowe.
Drugi zegary, zegarki, budziki, biżuterię ze stali nierdzewnej, oraz akcesoria jubilerskie.
Nasza bogata oferta skierowana jest zatem zarówno do agencji reklamowych i hurtowni papierniczych jak i zakładów zegarmistrzowskich oraz salonów jubilerskich.
Starając się sprostać wymaganiom naszych klientów wzbogaciliśmy naszą ofertę o następujące usługi znakowania: laser, tampon, tłoczenie, termosublimacja i haft.
Od 2012 działa również nasza platforma internetowa, w której każdy może sprawdzić dostępność naszych towarów. Po zarejestrowaniu się możliwe jest poznanie aktualnych stanów magazynowych .Posiadamy też jedną z największych w Polsce ofertę asortymentową i ilościową. Potwierdzeniem naszej pozycji na polskim rynku jest kilka tysięcy zadowolonych Klientów oraz certyfikat „Rzetelna Firma” wydawany przez Krajowy Rejestr Długów.”- Zespół MPM-Quality sp. z o.o.