Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Decard Sp zo.o. w gronie Członków PIAP!

04.07.2022

W maju br. grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się – nowym Członkiem Izby została firma Decard Sp.z o.o..

 

– Członkostwo w PIAP to dla nas przede wszystkim zaszczyt – dołączyliśmy do grona elitarnej grupy firm do zadań specjalnych, gdzie „niemożliwe” nie istnieje a czas to nie tylko pieniądz. Jest to dla nas również możliwość poszukiwania nowych rynków zbytu, poszerzania kontaktów handlowych i rozwoju. Dewiza PIAP-u „Razem możemy więcej” idealnie pasuje do naszej wizji rozwoju biznesu – mówi Małgorzata Żurowska,Decard Sp.z o.o.

Decard Sp. z o.o. to producent innowacyjnych gadżetów reklamowych oraz półproduktów biżuteryjnych i dekoracyjnych z dowolną grafiką i przestrzenną teksturą. Szeroka gama produktów oraz ogrom możliwości tworzenia sprawia, że firma jest idealnym partnerem biznesowym dla klientów w wielu branż.

Decard w swojej ofercie posiada produkty wykonane w technologii pełnokolorowego druku 3D a także z wykorzystaniem elementów ze stali nierdzewnej, aluminium i miedzi, pokryte wyczuwalną w dotyku kolorową teksturą 2.5D o dowolnym designie.

Decard oferuje korzystne warunki współpracy – zamówienia bez względu na ilość (od jednej sztuki), szybkie prototypy, zamówienia w partiach, szybki czas realizacji (już od 4 dni), pełne wsparcie i fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izb

Więcej informacji o Izbie na stroniewww.piap-org.pl


Kontakt dla mediów:

Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426