Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

D.A.D dla TEXETU

27.07.2012

Texet Poland jako firma od lat dostarczająca na polski rynek najwyższej jakości odzież reklamową i promocyjną. D.A.D to kolejna szwedzka marka w ofercie firmy. Produkty przez nią tworzone powstały z inspiracji życiem na morzu.  Hasłem przewodnim marki D.A.D Sportswear jest wymaganie tego co najlepsze od Twojej odzieży firmowej. Ta szwedzka marka od lat stara się uświadamiać, że odzież firmowa to nie tylko koszulki polo z logiem i polary na jeden sezon, ale doskonale jako odzież dla pracowników sprawdzają się perfekcyjne jakościowo, wykonane z najlepszych, technicznych tkanin produkty, które z równą przyjemnością noszą ekipy żeglarskie, oraz pracownicy wielu firm.

Produkty testowane są w ekstremalnych warunkach kontaktów ze słoną wodą, silnym wiatrem i mgłą. Dzięki temu, produkty marki D.A.D nadają się zarówno do codziennego użytku, jak i zadań specjalnych. Przykładem niech będzie Softshell z wodoodpornym zamkiem, przegubowymi rękawami i klejonymi szwami. Żadna pogoda nie zaskoczy Cię w takim stroju.

To co wyróżnia markę D.A.D to wysokiej jakości, funkcjonalne materiały, inteligentne rozwiązania i doskonałe wykończenia oraz detale. Idealne połączenie odzieży żeglarskiej z taką, która można nosić na co dzień.
Produkty D.A.D dostępne są tylko dla Agencji Reklamowych i pośredników na trenie Polski