Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Czas na świeży start – Broszura Inspiration 2021 od Falk&Ross już dostępna!

14.01.2021

Po roku jak żaden inny – chcemy mieć pewność, że w 2021 będziemy wspierać Ciebie i Twój biznes naszą najlepszą kolekcją, najwyższym poziomem usług oraz właściwymi narzędziami, które spełnią oczekiwania Twoich Klientów.

Dlatego zamiast standardowego Katalogu przygotowaliśmy w tym roku specjalnie wydanie broszury – Inspiration 2021, w którym znajdziesz ponad 400 styli w każdej z 15 kategorii produktowych (tj. t-shirty, czapki i akcesoria, odzież sportowa, kurtki, torby etc).

Chcemy, aby broszura stała się inspiracją dla Twojego biznesu i przewodnikiem, dzięki któremu znajdziesz idealnie skrojoną ofertę dla swoich Klientów.

Broszura zawiera wszystkie nasze bestsellery oraz nowości 2021.

Na szczególną uwagę zasługuje nowa marka – Result Genuine Recycled, która wpisuje się w współczesny trend zrównoważonej mody – slow fashion. Kolekcja została w całości wykonana z materiałów pozyskanych z recyklingu. Znajdziemy w niej między innymi kurtki ochronne, kamizelki softshell, czapki oraz polary.

Marka Stormtech, znana z wysokiej jakości odzieży wierzchniej, również wprowadziła w tym roku wiele nowości – między innymi lekkie, pikowane plecaki i torby Stravenger Quilted, plecaki na laptopy, idealne do haftu i na ekstremalne warunki pogodowe kurtki Epsilon czy Montatuk, czy po raz pierwszy w ofercie – koszulki polo HD Endurance z filtrem UPF50+.

Zapraszamy do oglądniecia całej naszej nowej Kolekcji 2021 na stronie https://www.falk-ross.eu/Produkty/Nowo-ci-2021/?cur=4&shp=5&lang=5

Broszurę można również bezpłatnie pobrać z naszej strony.

Chcesz mieć personalizowaną okładkę e-book? Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży i zamów ją już dziś!

 

Zapraszamy do kontaktu

www.falk-ross.com