Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

COLOP Polska na targach RemaDays 2020

08.01.2020

RemaDays to jedne z największych targów reklamy na świecie. Gromadzą cały rynek reklamy
i poligrafii w jednym miejscu. W 2020 roku odbędą się w dniach 12 – 14 luty w Ptak Warsaw Expo. COLOP Polska po raz kolejny weźmie w nich udział, prezentując sporo nowości zarówno w świecie technologii laserowej jak i w świecie artykułów stemplarskich i znakujących.

 

Nowością która po raz pierwszy pojawi się na targach Rema Days będzie mobilna drukarka COLOP E-Mark, urządzenie które pozwala na aż 5000 wydruków przy użyciu 1 kartridża. Urządzenie łączące się ze smartfonem poprzez sieć Wi-Fi pozwala na stworzenie własnego wzoru, który może zostać nadrukowany na każdej powierzchni chłonącej – od papieru i kartonu na sklejce i materiałowych wstążkach kończąc. Oprócz nowości na targach pojawią się flagowe produkty, w tym pieczątki z serii Printer IQ, Printer Compact a także całą gamę pieczątek kieszonkowych, pieczątek flashowych, pieczątek szkieletowych oraz wiele innych specjalistycznych pieczątek w tym te do ochrony danych osobowych.

 

Podczas targów Dział Technologii Laserowych firmy COLOP Polska również przedstawi swoją ofertę. Zaprezentujemy m.in. ploter laserowy Universal Laser Systems, wielkoformatowy ploter laserowy do cięcia oraz znakowarkę laserową. Oprócz urządzeń laserowych będzie także okazja do zapoznania się z szeroką gamą materiałów grawerskich. Znajdziecie nas w hali F na stoisku E2.

 

Targi RemaDays to także wiele konkursów. Wzorem ubiegłych lat zgłosiliśmy się do plebiscytu „Korony Reklamy 2020” a także do konkursów „Gift of the year 2020” oraz „Medal prize for innovations”.