Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Centrum targowo-biznesowe Norymberga

30.08.2011

Również dzisiaj metropolia Norymbergi jest miejscem kwitnących interesów, a sama Norymberga cieszy się gromkim uznaniem jako międzynarodowe centrum targowe i kongresowe. Decydującym czynnikiem dla tego sukcesu jest z pewnością dobra lokalizacja. Jeśli chcą Państwo dotrzeć tam autem, koleją czy pociągiem – mogą Państwo dojechać zawsze prosto i wygodnie. To są właśnie zalety Targów Norymberskich, zaliczanych do najszybciej rozwijających się miejsc targowych w Europie.

Dla ponad 1,3 miliona ludzi rocznie, odwiedzających blisko 100 imprez, ok. 75 targów i kongresów, w tym między innymi największe na świecie targi zabawek, zostało oddanych do dyspozycji 160 000 m? powierzchni wystawienniczej i około 76 000 m? wolnej przestrzeni. Targi specjalistyczne mają charakter międzynarodowy, do 70 procent wystawców i 50 procent zwiedzających przybywa z zagranicy.

Coraz większe znaczenie dla Targów Norymberskich mają również zapotrzebowania kongresowe, których wymogi spełnia Centrum Kongresowe Norymberga CCN z jego najnowocześniejszymi salami kongresowymi, w których mieści się ponad 11 000 miejsc siedzących.

Jednak to nie wszystko. Duże imprezy mogą zostać zorganizowane w specjalnie przeznaczonych do tego salach ( Frankenhalle, easyCredit-Stadion, Arena Nürnberger Versicherung, Meistersingerhalle).

Norymberga stanowi zatem doskonale połączenie tradycji z nowoczesnością, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający znajdą dla siebie coś interesującego.