Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Butterfly Agencja Reklamowa i Media-360.pl w gronie Członków PIAP

07.03.2019


Grono Członków PIAP powiększyło się o nowe firmy z branży artykułów promocyjnych.

Nowymi Członkami Izby zostały firmy Butterfly Agencja Reklamowa i Media-360.pl .


– Członkostwo w PIAP jest dla nas zupełnie naturalną konsekwencją ponad 20-letniej historii naszej firmy na rynku gadżetów reklamowych. Większość członków to nasi dobrzy znajomi, a w ramach struktury Izby lepiej i łatwiej się rozmawia oraz wymienia doświadczenia. Stoimy w obliczu szybkich zmian rynkowych, którym możemy sprostać jedynie współpracując ze sobą w ramach zorganizowanej struktury – mówi Agnieszka Borowy, właściciel Butterfly. 

Do PIAP należą profesjonalne firmy z branży reklamowo-poligraficznej. Czujemy się częścią tej rodziny z racji naszego doświadczenia i zamiłowania do druku. Mam nadzieję poznać ludzi o podobnej pasji do mojej, dzielić się wiedzą i doświadczeniem – mówi Krzysztof Dobryniewski Właściciel Media-360.pl .


Firma Butterfly Gadżety Reklamowe jest znanym dystrybutorem gadżetów reklamowych z nadrukiem. Przedsiębiorstwo działa w całej Polsce oraz za granicą, w szczególności w Niemczach, Anglii oraz na rynku skandynawskim. Butterfly wyróżnia dbałość o serwis klienta oraz realizowanie nietypowych, wysokonakładowych zamówień od klientów korporacyjnych. Jako dystrybutor firma posiada w ofercie najlepsze światowe marki upominków reklamowych oraz współrpacuje z największymi importerami artykułów reklamowych w Europie. Pracownicy Butterfly chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem na swoim blogu i w mediach społecznościowych. Sednem działalności jest wsparcie marketingu i sprzedaży za pomocą materiałów reklamowych. 

Media-360.pl to agencja reklamowa która posiada własną drukarnie (e-druk.pl). Druk na podłożach twardych jak PCV, Plexi, di-bond, sklejka, drewno to żaden problem, dodatkowo można to wszystko wyciąć na frezarce CNC. Drukarnia realizuje również druk na foliach, papierach jak i gadżetach. Stałymi klientami to agencje reklamowe które potrzebują jakości, tempa wykonania i ceny. Całość spina doświadczenie od dwóch pokoleń w branży poligraficznej.

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 170 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

 

 

Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów:
Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426