Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Bransoletkowy trend – poleca Fortress Gifts.

07.03.2013

Modna bransoletka to już nie tylko dodatek pożądany na salonach, ale i produkt pierwszej potrzeby. Coraz bardziej modne, fantazyjne i barwne noszone pojedynczo lub łączone w różne zestawienia bransoletki stanowią element garderoby podczas różnych okazji. Fortress Gifts poleca ten produkt, który doskonale wpisuje się w kampanię promocyjną skierowaną do kobiet.
W ofercie znalazło się kilka grup popularnego gadżetu, są to bransoletki sznurkowe, perełkowe, z tworzyw sztucznych oraz silikonowe. Bransoletki sznurkowe to ostatni krzyk mody, sznureczek pojedynczy lub kilka połączonych zapięciem, wraz z zawieszką o dowolnym wzorze (dostępne  gotowe wzory lub projekty pod indywidualne zamówienie Klienta).

Bransoletki perełkowe to kolejny modowy hit, można je nosić samodzielnie lub kilka jednocześnie. Dostępne różne odcienie i rozmiary kulek. Tworzywa sztuczne to materiały, które w przypadku bransoletek dają niemal nieograniczone możliwości, szczególnie jeśli chodzi o kształt gadżetu. Bransoletki silikonowe, za których popularnością stoi fakt, iż zwykle symbolizują jakąś wspólną ideę, pogląd który można wyrazić poprzez ich noszenie. Silikonowe opaski mogą posiadać zwykły nadruk reklamowy lub tłuczenie: wklęsłe bądź wypukłe, również w kolorze. 

Dostępne są też wersje dwukolorowe opasek. 

www.fortressgifts.pl
www.facebook.com/FortressGifts