Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Brand Me! Your logo lentils & dragees. Pierwsze na polskim rynku personalizowane czekoladowe lentilki.

11.02.2013

Firma Słodkie Upominki – specjalizująca się w projektowaniu, produkcji oraz konfekcjonowaniu słodyczy reklamowych – jako pierwsza na polskim rynku rozpoczęła produkcję personalizowanych, czekoladowych lentilek.

Brand Me! Your logo lentils & dragees to produkt unikatowy w skali całego polskiego rynku słodyczy reklamowych. Firma Słodkie Upominki opracowała unikatową technologię bezpośredniego, jadalnego nadruku FPT. Daje ona możliwość czytelnego odwzorowania znaku graficznego lub tekstu na obu stronach czekoladowych lentilek. Firma Słodkie Upominki jako jedyna w Europie oferuje możliwość obustronnego nadruku na czekoladowym lentilku. Dzięki możliwości umieszczenia nadruku, czekoladowe lentilki stają się niezwykle efektownym i efektywnym nośnikiem komunikacji marki.

Dostępne opakowania stwarzają możliwość ich dowolnej personalizacji, dostosowanej do prowadzonych przez firmę działań promocyjnych. Uzupełnieniem komunikatów marketingowych na opakowaniu może być ulotka włożona do wewnątrz. Istnieje również możliwość nadruku na spodniej części blistra.

Czekoladowe lentilki w blistrze Brand Me! Your lentils & dragees zdobyły 1 miejsce w kategorii „Produkt Masowy” w konkursie Gifts of The Year 2013, organizowanym w ramach targów Rema Days 2013.

Z ofertą  Brand Me! można zapoznać się na stronie www.brandmesweets.com

Informacje o firmie
Firma Słodkie Upominki – uznany producent i dostawca słodyczy reklamowych – funkcjonuje na polskim rynku od 1999 roku. Od ponad 8 lat firma jest również obecna na rynku europejskim – słodycze reklamowe dostarczane są do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz m.in. do Norwegii, Szwajcarii, Chorwacji, Gruzji… Misją Słodkich Upominków jest oferowanie najwyższej jakości słodyczy projektowanych i produkowanych z myślą o jak najbardziej efektywnym i efektownym ich wykorzystaniu w działaniach marketingowych prowadzonych przez klientów. Firma Słodkie Upominki jest członkiem: PSI (Promotional Product Service Institut) od 2003 roku  oraz Trade Only.