Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Biznes Promotion w szeregach PIAP

24.06.2013

Biznes Promotion w szeregach PIAP

 

Firma Biznes Promotion została nowym Członkiem stowarzyszenia branżowego Polska Izba Artykułów Promocyjnych.

Poprzez uczestnictwo w stowarzyszeniu PIAP chcemy  potwierdzić i umocnić wizerunek firmy, jako rzetelnego dostawcy gadżetów reklamowych.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów ze współpracy z nami i zapewnienie produktów najwyższej jakości w dobrej cenie- mówi Iwona Rybak właściciel firmy Biznes Promotion.

 

Firma Biznes Promotion została stworzona z myślą o wszystkich tych, którzy szukają profesjonalnych rozwiązań – reklamy za rozsądną cenę

W bogatej ofercie produktów firmy Biznes Promotion znaleźć można popularne gadżety jak: parasole, długopisy, antystresy, teczki, aktówki, breloki i wiele innych artykułów reklamowych.

Na wszystkich tych artykułach firma Biznes Promotion wykonuje personalizację: grawer, nadruk, haft, tłoczenie.


Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 130 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

 

Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 0791 354 426