Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Beechfield B181 zdobywa Mount Everest

05.07.2012

Na potrzeby tej wyprawy firma Beechfield wyposażyła wszystkich uczestników w opatrzone logo czapki B181 Coolmax® Sports Cap.
Na czele wyprawy stanął słynny przewodnik alpinistyczny Kenton Cool (jedyny Europejczyk, któremu udało się dziewięciokrotnie dotrzeć na szczyt Mount Everest w tym dwukrotnie w ciągu jednego sezonu). Przed 15 maja uczestnicy wyprawy z powodzeniem dotarli do bazy Everest Base Camp, a 25 maja, po wyczerpującej, nocnej wspinaczce, zespół alpinistów dotarł na szczyt góry.
Roger McHugh, dyrektor zarządzający Beechfield powiedział: „Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że mogliśmy wesprzeć wyprawę na Mount Everest zorganizowaną przez St. James’s Place Foundation, która już przekroczyła założony cel finansowy, osiągając szacowaną kwotę 700 000 funtów szterlingów, którą firma  przeznaczy na cele dobroczynne. Wszyscy w Beechfield pragniemy pogratulować zespołowi tego godnego podziwu osiągnięcia.”
„Jesteśmy także szczęśliwi, że czapki B181 spełniły oczekiwania i znakomicie zdały ten niewątpliwie najcięższy test, jakiemu można poddać nakrycia głowy!”
Aby obejrzeć czapkę sportową B181 Coolmax® Sports Cap na zdjęciach panoramicznych 360 stopni we wszystkich dostępnych kolorach, zapraszamy na witrynę internetową Beechfield dostępną pod adresem: www.beechfield.com. Więcej informacji na temat St. James’s Place Foundation i wyprawy na Mount Everest mającej na celu pozyskanie funduszy na cele charytatywne można znaleźć na witrynie www.sjp.co.uk/everest2012trek.