Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

BagBase lansuje Top 10 designów toreb na rok 2012

22.02.2012

W ślad za sukcesem serii Retro nowe modele BG84 Original Airline Messenger oraz BG88 Original Airline Reporter to klasyczne propozycje w nowej szacie: wykonane są z miękkiego, łatwego w ozdobieniu materiału PU. Przypominający w wyglądzie i w dotyku skórę materiał nadaje torbom autentyczny, atrakcyjny look vintage.
Model BG84 o pojemności 12 litrów posiada zewnętrzną kieszeń z obszyciem w kontrastowym kolorze, pasek na ramię o regulowanej długości oraz główną przegrodę zamykaną na suwak. Torba BG88 o pojemności 4 litrów posiada te same elementy, jak również zamykaną na suwak przednią kieszeń zamiast kieszeni zewnętrznej. Obydwie torby dostępne są w czterech kontrastowych kombinacjach kolorystycznych.
PU to nie jedyny nowy materiał proponowany na rok 2012: torba BG720 Budget Promo Despatch to pierwszy przykład zastosowania przez firmę 100% polipropylenu nietkanego. Lekki model BG720 oferuje maksimum użyteczności po minimalnym koszcie, i stanowi wszechstronne rozwiązanie w zakresie przenoszenia bagażu, dla szeregu zastosowań. Posiada dużą przednią klapę ułatwiającą ozdabianie. Torba dostępna jest w trzech kolorach i posiada pasek na ramię o regulowanej długości, jak również zamknięcie typu Rip-Strip™.
Klientom BagBase znany jest już materiał z płóciennej bawełny czesanej 475 gsm,  zastosowany w nowym modelu BG650 Vintage Canvas Weekender. Jest to ponadczasowy styl, stanowiący jednocześnie odzwierciedlenie aktualnych trendów detalicznych. Torba posiada odpinany pasek na ramię o regulowanej długości, przypinany do umieszczonych ukośnie pętli, długi suwak głównej przegrody ułatwiający ozdabianie oraz dostęp do zawartości torby, metalowe klamry na końcach zamka, przymocowane do pętli w kształcie litery D po bokach torby, zamykaną na suwak kieszeń zewnętrzną, jak również uchwyty i obszycie w kontrastowym kolorze. Dostępna jest w kolorach Vintage Black lub Vintage Navy i będzie wytwornym, nieformalnym towarzyszem podróży.
Dzięki rosnącej popularności iPadów oraz komputerów typu tablet z zainteresowaniem spotka się nowy model BG358 Reversible iPad/Tablet PC Sleeve. Ta wykonana z autentycznego, pokrytego poliestrem neoprenu torba pomieści urządzenia o ekranach do 25,4 cm (10 cali). Oferuje ona prostą, lecz skuteczną ochronę; jest łatwa w ozdabianiu, zaś jej obustronny design zapewnia klientom podwójne opcje kolorystyczne w dwóch kontrastowych kombinacjach.  
Model BG46 Phone Pouch to równie atrakcyjna opcja dla użytkowników smartfonów, który pełni jednocześnie rolę modnej torby do ogólnego użytku. Wykonana z poliestru 600D torba dostępna jest w sześciu odważnych tonacjach kolorystycznych, posiada przednią klapę zabezpieczoną zamknięciem typu Rip-Strip™, główną przegrodę o rozmiarze smartfona oraz zamykaną na suwak kieszeń na cenne przedmioty. Torbę BG46 można nosić na pasku lub przewieszoną przez szyję, z wykorzystaniem odpinanego paska na szyję i zapięcia karabinkowego.
Nowe modele BG25 Classic Airporter oraz BG150 Packaway Barrel Bag umożliwiają przenoszenie bagażu o większej objętości. Wykonana z poliestru 600D torba BG25 zastępuje wersję BG24 Classic Backpack Airporter. W celu obniżenia masy wyeliminowano w niej system plecaka wersji BG24. Ponadto torba ma unowocześniony kształt, który pozwala na przenoszenie przedmiotów większych objętościowo, zachowując jednocześnie ten sam zwarty profil. Torba wyposażona jest także w wewnętrzne paski ściągające oraz umieszczony z boku uchwyt stanowiący bardziej naturalne rozwiązanie w zakresie przenoszenia bagażu, oferując jednocześnie takie elementy, jak uchwyt wciągany, uchwyt ręczny, zapinane na suwak kieszenie z przodu i z boku. Model BG25 o pojemności 32 litrów dostępny jest w kolorze czarnym – jest to nowy, naturalny wybór w zakresie przenoszenia bagażu kabinowego.
Torba BG150 oferuje tę samą, sporą pojemność, lecz jest produktem o całkowicie innym stylu. Proste, płynne linie tego wykonanego z lekkiego poliestru 210D modelu nadają mu nowoczesnego wyglądu i zapewniają maksimum przestrzeni do przenoszenia. Najbardziej atrakcyjną cechą jest jednak wewnętrzna, zamykana na suwak kieszeń, która pełni jednocześnie funkcję pojemnej przestrzeni do przenoszenia bagażu. Umożliwia ona ponadto nanoszenie dekoracji, dzięki czemu wszelkie nadruki są zawsze widoczne. Nowy model Packaway Barrel Bag wyposażony jest w mocne uchwyty parciane i dostępny jest w sześciu kolorach.  
Nie można pominąć nowej propozycji BG125 Fashion Backpack o pojemności 18 litrów oraz towarzyszącego mu 14-litrowego modelu Junior Fashion Backpack BG125J – stanowią one uaktualnione wersje tego klasycznego stylu toreb. Wykonane są z poliestru 600D, zaś ich prosty, minimalistyczny design obejmuje podwójne paski na ramię, zamykaną na suwak przednią kieszeń, wyściełany tylny panel oraz uchwyt.
Zasadniczym punktem programu jest jednak gama kolorystyczna plecaków. Modele BG125 i BG125J wprowadzają koncept ‘Kluczowych Kolorów’ BagBase. Szereg produktów marki – wraz z uzupełniającymi je stylami marek Beechfield i Westford Mill – oferowanych jest w palecie 20 popularnych barw, zsynchronizowanych z zasadniczymi kolorami stosowanymi przez największych producentów odzieży.
Pełne informacje o nowych designach BagBase na rok 2012 znajdują się na stronie: www.bagbase.com.