Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Badge4u nowym Członkiem PIAP

23.06.2020


W czerwcu br. grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się, nowym Członkiem organizacji branżowej została firma Badge4u.

Od wielu lat z zainteresowaniem obserwuję działalność Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, współpracuję i przyjaźnię się z wieloma kolegami z branży, niejako naturalnym więc stało się, że postanowiłem przystąpić do grona jej członków – mówi Wojciech Pawłowski, właściciel firmy Badge4u.

 

Firma Badge4u od 1992 r. zajmuje się produkcją różnorodnych gadżetów reklamowych, między innymi znaczków okolicznościowych oraz urządzeń i komponentów do ich wytwarzania, magnesów, produktów zapewniających bezpieczeństwo (carguard, security card, camera cover) akcesoriów do smartfonów (czyściki, kieszonki, mobile ring, flexi holder), mikrofibra (bandany, ściereczki do okularów) i wielu innych. Mając na uwadze ochronę środowiska naturalnego firma poszerzyła swoją ofertę o produkty biodegradowalne i produkty z recyklingu.

Badge4u posiada certyfikaty: ISO 9001:2015, ISO 14001:2004, OHSAS 18001 i SEDEX.

 


Polska Izba Artykułów Promocyjnych
jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.


Więcej informacji o Izbie na stronie
: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426