Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

AXPOL Trading od 20 lat na rynku

20.06.2011

Firma AXPOL Trading powstała w 1991 roku. Początek działalności, przypadający na czas transformacji systemowej i wprowadzania zasad gospodarki rynkowej w Polsce, stanowił import i dystrybucja szeroko pojętych towarów konsumpcyjnych. Wkrótce nastąpiła specjalizacja i wprowadzenie na rynek autorskiego katalogu VOYAGER.

Ważnym wydarzeniem w historii firmy było utworzenie pod koniec lat 90-tych biura handlowego w Chinach. Stworzyło to nieograniczone możliwości w zakresie bezpośredniej produkcji na szeroką skalę.

Warto podkreślić, że obecnie AXPOL jest jednym z wiodących dostawców artykułów promocyjnych w całości z polskim kapitałem.

Axpol Trading, członek międzynarodowej organizacji branżowej PSI oraz współzałożyciel i członek PIAP, jest wielokrotnym laureatem konkursu Korony Reklamy w kategorii „Importer Upominków Reklamowych”.

Z okazji jubileuszu Axpol pragnie podziękować swoim partnerom handlowym, dostawcom oraz klientom za minione dwie dekady i życzyć dalszego dynamicznego rozwoju i udanej współpracy.