Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Arwey i NoteEco teraz również w Polsce

18.05.2012

Dzięki temu porozumieniu nastąpi wyraźne wzmocnienie obecności produktów Acar Europe GmbH na rynku wschodnioeuropejskim. Jednocześnie oferta firmy Żejmo & Siatecki rozszerzy się o nowe silne marki.
Arwey to innowacyjna i nowoczesna kolekcja notesów, funkcjonalnych, o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości. Wszystkie modele produkowane są z najlepszych dostępnych materiałów – papier z certyfikatem FSC, płótno (len), skóra ekologiczna. Wszystkie produkty w wielu żywych kolorach, które można również dowolnie ze sobą łączyć. Notesy Arwey to prawdziwe połączenie funkcjonalności i stylu, a dzięki nieskończonym możliwościom indywidualizacji są perfekcyjnym artykułem reklamowym.
Kolekcja NoteEco, wyprodukowana z papieru recyklingowanego i zadrukowana farbami pochodzenia roślinnego składa się z notesów spiralnych, szytych i oprawianych, z kieszonkami, zamykanych elastyczną gumką, zaopatrzonych w długopisy ekologiczne. Produkty NoteEco to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy uznają jako własne takie wartości jak odpowiedzialność społeczna i ekologiczna, a jednocześnie oczekują wysokiej jakości od artykułów reklamowych.
Żejmo & Siatecki to nowo założona firma dystrybucyjno-handlowa. Obaj wspólnicy (Krzysztof Żejmo i Szczepan Siatecki) to dobrze znani i doświadczeni gracze w polskiej branży artykułów reklamowych. Szczepan Siatecki pełnił dotychczas funkcję Dyrektora Generalnego w Toppoint Polska, a Krzysztof Żejmo był szefem działu sprzedaży firmy Senator Polska.
Obie firmy cieszą się z zaplanowanej współpracy i mają nadzieję na intensywny rozwój oraz pozytywną reakcję obecnych jak i nowych klientów.
Więcej informacji na www.arwey.pl