Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

ART FAKTORIA W PIAP

20.08.2012

ART FAKTORIA W PIAP

Agencja reklamowa ART FAKTORIA w lipcu br. zdecydowała się na członkostwo w Polskiej Izbie  Artykułów Promocyjnych.
Zdecydowaliśmy się  przyłączyć do PIAP ponieważ chcemy należeć do grona firm, które mają wpływ  na kształtowanie  i rozwój rynku  produktów reklamowych.
Członkostwo PIAP daje  nam możliwość  poszerzania kontaktów handlowych, zaprezentowania się szerszemu gronu odbiorców i przyspieszenia dalszego rozwoju naszego przedsiębiorstwa – mówi Magdalena Chobot właściciel firmy ART FAKTORIA.
Firma  ART FAKTORIA   zajmuje się sprzedażą i produkcją smyczy reklamowych oraz odzieży roboczej, ochronnej, reklamowej, gastronomicznej , medycznej i obuwia ochronnego dla odbiorców hurtowych  i detalicznych.
Jest  dystrybutorem wielu znanych i uznanych na świecie firm odzieżowych takich jak PANOPLY, CANIS, HARVEST, CLIQUE, STORMTECH, UVEX oraz angielskiego PORTWEST i wielu innych.
Powyższe marki prezentują kolekcje ubrań najlepszej jakości w swojej klasie. W wyroby te ART FAKTORIA zaopatruje oprócz małych i średnich firm, największe koncerny przemysłowe oraz hotele, kliniki i restauracje. Profesjonalne ubrania robocze wykonane są z najlepszych tkanin i przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii szycia. Na życzenie klienta wykonują też znakowanie wszystkich produktów – haft, nadruk, grawer.
ART FAKTORIA posiada w ofercie również szwedzkie artykuły użytkowe  SAGAFORM  oraz  gadżety reklamowe (np.  pendrive, długopisy i wiele innych)  pomocne w promocji firmy.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 130 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.