Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

API.PL i Epson Polska organizują warsztatową prezentację drukarek

22.04.2013

W dniach 16 i 17 maja firma API.PL wspólnie z Epson Polska organizują w Warszawie warsztatową prezentację drukarek Epson SureColor SC. Jest to znakomita okazja dla drukarni wielkoformatowych i zakładów graficznych do zdobycia praktycznej wiedzy jak urządzenia Epson SureColor SC efektywnie wykorzystać w codziennej pracy.

Istotnym walorem jest część praktyczna i szkoleniowa. Poprowadzi ją – ekspert API.PL w dziedzinie zarządzania kolorem – Pan Maciej Jakuszak oraz specjaliści z firmy Epson i API. Organizatorzy przygotowali atrakcyjną ofertę handlową na zakup urządzeń.

W trakcie warsztatu zaprezentowane zostaną następujące urządzenia:

  • cała seria trzech ekosolwentowych drukarek Epson SureColor SC-S – znakomitych do produkcji szyldów, etykiet, nadruków na samochody, bannerów, roll-upów
  • pigmentowa drukarka Epson SureColor SC-T7000 – do druku plakatów, planów i map zdjęć oraz zastosowań POS do wnętrz
  • sublimacyjna drukarka Epson SureColor SC-F – do wysokonakładowej produkcji nadruków sublimacyjnych.

Na spotkaniu będzie demonstrowane działanie urządzeń towarzyszących: lamiantora Drytac, plotera tnącego Summa i monitorów marki Eizo. W programie szkoleniowym między innymi: podstawy zarządzania barwą, przygotowanie plików z kolorami spotowymi, print & cut workflow (Cadlink), szkolenie z konserwacji i obsługidrukarki oraz przykłady ciekawych aplikacji i zastosowań.

Zgłoszenia przyjmowane są na stronie internetowej API.PL

http://www.api.pl/warsztaty-epson-surecolor