Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Antybakteryjne żele i płyny do rąk z logo Klienta od USB System.

05.05.2020

Wychodząc naprzeciw zupełnie nowym potrzebom na rynku artykułów reklamowych w tym trudnym okresie pandemii, firma USB System wprowadziła na rynek serię żeli i płynów do dezynfekcji rąk z logo Klienta. Ta kompletna linia produktów dostępna jest w różnych typach opakowań oraz w bogatej gamie pojemności, tak aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby – oferujemy żele i płyny – w buteleczkach z atomizerem (spray’e), w buteleczkach typu flip-top oraz w tubach; o pojemnościach od 30 do 150 ml. Prawdziwym hitem stały się: płyn i żel o pojemności 30 ml ze względu na swoje małe, praktyczne rozmiary (można zawsze mieć je przy sobie) oraz atrakcyjną cenę.

 

Wszystkie nasze produkty skutecznie dezynfekują dłonie – zawierają minimum 65% alkoholu, nie wymagają spłukiwania, jednocześnie nie wysuszając skóry, gdyż wzbogacone są o nawilżający aloes.

 

Niezwykle ważnym atutem oferty jest termin realizacji produktu z logo Kliena w zaledwie 2 dni robocze. Obok żeli i płynów z personalizowanymi etykietami oferujemy również te same produkty ze standardową etykietą.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy:

 

biuro@usbsystem.pl

Tel.+48 22 753 41 62