Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

ALTIVO i GADZETY.COM.PL w szeregach PIAP

18.09.2012

ALTIVO i GADZETY.COM.PL to nowe firmy z branży artykułów promocyjnych, które w ostatnim czasie zdecydowały się na członkostwo w Polskiej Izbie Artykułów Promocyjnych.

Członkostwo w PIAP daje nam nowe możliwości handlowe, zaprezentowanie się nowym odbiorcom oraz aktywny udział w tworzeniu i kształtowaniu rynku artykułów promocyjnych ,jako polski producent, a także zwiększy rozpoznawalność i wiarygodność naszej firmy – Estera Komenda właściciel firmy ALTIVO.

Przystąpiliśmy do PIAP ponieważ jako firma będąca na rynku od 7 lat wspieramy nasz wizerunek partnerstwem ze sprawdzonymi instytucjami jak: PSI, HKTDC, PIAP. Poza tym członkostwo w PIAP daje nam nowe możliwości, szerszego spojrzenia na rynek materiałów promocyjnych w kraju i dostęp do odpowiednich narzędzi pozwalających stale monitorować aktywności tego segmentu- mówi Robert Łężak Dyrektor ds. Rozwoju firmy gadzety.com.pl

ALTIVO jest wiodącym producentem gadżetów reklamowych. Ambicja realizowania wciąż nowych przedsięwzięć i podejmowania kolejnych wyzwań sprawia, że firma ALTIVO uznawana jest często za pioniera wprowadzania niestandardowych rozwiązań i kreowania nowych trendów na rynku upominków reklamowych.
Doświadczenie i zaangażowanie zespołu stanowi niepodważalną gwarancję wysokiej jakości i trwałości produkowanych przedmiotów.

GADZETY.COM.PL to firma z ponad 7 letnim doświadczeniem oferująca olbrzymią różnorodność giftów i upominków reklamowych dla firm i agencji reklamowych. Oferuje gadżety z szerokiej oferty katalogowej w której można znaleźć produkty od najtańszych długopisów, breloczków, artykułów biurowych po droższe akcesoria elektroniczne, szkło użytkowe, tekstylia, słodycze reklamowe i upominki na Boże Narodzenie.
Jako nieliczna na rynku materiałów promocyjnych firma oferuje również gadżety medyczne: narzędzia diagnostyczne, modele anatomiczne, preparaty i urządzenia do higieny oraz upominki promocyjne dla bardzo wąskiej grupy profesjonalistów jakimi są lekarze, farmaceuci i pielęgniarki.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy prawie 140 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.