Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Ahoj przygodo! – Akcesoria przydatne podczas letnich podróży

11.07.2022

Wakacje, to czas intensywnych wyjazdów, zabaw na świeżym powietrzu czy zwiedzania nowych miejsc. Dlatego tak ważny jest właściwy dobór sprzętu i akcesoriów, odpowiednich do danej wyprawy. W ofercie Falk&Ross można znaleźć wszystko, co może się przydać podczas wakacyjnych wędrówek.

 

Plecak – to „must have” każdego wyjazdu. Ale ważnym jest, aby go odpowiednio dopasować. Falk&Ross oferuje bardzo bogatą gamę plecaków turystycznych – w dowolnej wielkości czy kolorze, wykonanych z materiałów wodoodpornych i oddychających, posiadających wiele funkcjonalnych kieszonek czy np. otwory na słuchawki. A jeśli zdarzy się, że podczas wakacji, mimo wszystko nie możesz zapomnieć o pracy, to znajdziesz również wiele modeli posiadających specjalne przegrody na komputer.

Wszystkie modele plecaków można znaleźć tutaj https://www.falk-ross.eu/Produkty/Torby-i-Plecaki/Plecaki/?cur=4&shp=5&lang=5

 

Ochrona przed słońcem jest równie ważna jak porządny plecak. Dlatego oprócz kremów z filtrem, trzeba starannie dobrać odpowiednie nakrycie głowy. Oddychające, przeciwdeszczowe, z wywietrznikami – to tylko niektóre z cech, które posiadają czapki z daszkiem dostępne na stronie Falk&Ross. Wybór modeli jest ogromny, a tacy producenci jak Beechfield, Flexfit czy Result Headwear zadbali o wysoką jakoś wykonania. Dzięki nim, żaden upał nie będzie straszny.

Czapki można znaleźć tutaj https://www.falk-ross.eu/Produkty/Czapki-i-akcesoria/?cur=4&shp=5&lang=5

W ofercie Falk&Ross znaleźć można również buty trekkingowe, spodnie sportowe, opaski czy koce. Wszystko idealnie sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju wypadów!