Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Adler Sp.z o.o nowym Członkiem PIAP

08.07.2013

Mając na uwadze dalszy rozwój  własnej firmy poprzez możliwość wymiany doświadczeń, postanowiliśmy  dołączyć do grona profesjonalistów.To zaszczyt dla nas, znaleźć się w elitarnym gronie firm branży artykułów  reklamowych, świadczących najwyższej jakości  usługi – mówi Tomasz Krzakowski – Prezes  firmy  ADLER Sp.z o.o.

Adler Sp. z o.o. jest importerem sprzętu AGD. Doświadczenie w dystrybucji produktów AGD posiada od 1991 roku.Firma w ofercie ma trzy własne marki: Adler. Mesko i Camry. Wyroby marek firmy Adler Sp.z o.o. produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach.
Adler Sp.z o.o. dokłada wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępna ceną.

Firma stara się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerza ofertę o nowe produkty.
Adler Sp.z o.o. od wielu lat z powodzeniem współpracuje z agencjami reklamowymi i firmami prowadzącymi programy lojalnościowe jako dostawca nagród z kategorii agd.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 130 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.