Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

560 nowych produktów na 2020

04.02.2020

Do 120 marek oferowanych przez L-Shop-Team dochodzą znów nowe:  Fair Towel, Towel2, DreamRoots, Build your BRANDIT, EXCD by Promodoro oraz pure organic by Russell.

 

Dzięki nowym markom poszerzona zostaje oferta reczników,  podstawowej odzieży promocyjnej i organicznej oraz  modnych produktów streetwearowej.

 

Wśród producentów widać  tendencję  do oferowania produktów bardziej trwałych i  solidnych. Na uwagę zasługują  nowości pochodzą od marek Tee Jays, XCD promodoro, Mantis czy miners mate, które poszerzają swoją ofertę o koszulki, bluzy  czy  kurtki. Również łatwo dostrzec trend do wykorzystania bawełny organicznej lub materiałów z recyclingu do produkcji tekstyliów. Niektórzy producenci wycofują produkty, aby zastąpić je innymi, bardziej przyjaznymi dla środowiska. Mocno wkracza np. B&C  z organicznymi koszulkami i bluzami w 3 wydaniach. Również z poszerzoną ofertą pojawia się pure organic by Russell.

 

W 2020 wielu producentów chce trafić do bardziej niszowej grupy odbiorców, rozszerzając ofertę lub ją modyfikując o produkty fashion, streetwear. Możemy zauważyć modele unisex zamiast wersji dzielonej na męską i damską. Marka Build your Brandit pokazuje jak fajnie można odnaleźć się  w świecie streatwear.

 

Co jeszcze? Jeszcze więcej odzieży dla gastronomii od np. CG Workwear, Premier. Szał produktów w kategorii czapek, toreb, plecaków, pluszaków, a to dzięki np. bags2GO, Westford Mill, Atlantis, Beechfield i MBW.  Swoją ofertę w 2020 rozszerzają również inne marki jak np. Just Hoods, Sol’s, JHK, Roly, Neutral, American Apparel.  Zupełną nowością tego roku  są stoliki drewniane z możliwością brandowania od DreamRoots, do kompletowania z leżakami dostępnymi również w ofercie.

Rozgość się na www.l-shop-team.pl