Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

20 lat Lynki — a to dopiero początek!

21.01.2013

Lynka jest obecna na polskim rynku artykułów promocyjnych od 1992 roku, jest jednym z największych dystrybutorów materiałów promocyjnych w Polsce. Firma jako jedna z nielicznych w Europie oferuje usługę One Shop Stop, polegającą na połączeniu dystrybucji materiałów promocyjnych z jednoczesnym zdobieniem ich we własnej fabryce. Lynka, znana z wysokiej jakości zdobień, ma na swoim koncie ponad 40 nagród zdobytych w prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Żadna inna firma europejska nie posiada aż tylu nagród.
W ofercie Lynki znajdziemy między innymi odzież promocyjną i pracowniczą takich marek, jak James & Nicholson, Tee Jays, Regatta, Gildan, Fruit of the Loom, Stedman, Kariban, B&C, Beechfield, Stormtech, Hanes i Result. 

Dnia 19 października 2012 roku firma Lynka obchodziła uroczyste 20-lecie swojego istnienia. Na galę, która odbyła się w hotelu Sheraton w Krakowie, przybyło ponad 150 gości — klientów i dostawców Lynki. Uroczystość uświetniły swoim przemówieniem konsul generalny USA Ellen Germain oraz dyrektor Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce Dorothy Dąbrowska. John Lynch (SEO Lynka), dziękując wszystkim za wspólny sukces i współpracę, w niezwykle ciekawy sposób przedstawił historię rozwoju firmy na tle przemian politycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Na uroczystości obecni byli także Christopher Jan Niedenthal — jeden z najbardziej cenionych fotoreporterów europejskich, oraz Andrzej Mleczko, znany polski rysownik satyryczny. Goście do późnych godzin nocnych doskonale bawili się przy klimatycznej muzyce znanego krakowskiego zespołu jazzowego Blue Transfer. Z okazji urodzin życzymy firmie Lynka 100 lat!