Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

14 urodziny Reflect Group!

19.03.2020

Reflect Group to 12 marek własnych, których oferta skierowana jest zarówno dla klientów biznesowych i indywidualnych. Obecnie firma zajmuje się znakowaniem odzieży reklamowej oraz znakowaniem odzieży dla klientów indywidualnych. Reflect Groupposiada także projekt związany z produkcją gadżetów reklamowych oraz drukarnią internetową. Pomysł na powstanie firmy wywodził się z pasji oraz chęć dostarczania produktów z ich ulubionymi nadrukami. Tp sprawiło, że działalność nieprzerwanie prowadzona jest już od 2006 roku.

Obecnie Reflect to jeden z liderów na polskim rynku znakowania odzieży oraz jeden z największych dystrybutorów gadżetów reklamowych. W portfolio można zobaczyć zamówienia dla takich firm jak IKEA czy Volkswagen. Firma planuje dalszy rozwój w kierunku nowych projektów internetowych i usług.

Reflect Group zrealizował ponad 577 tys. zamówień dla blisko 200 tys. klientów. Marki należące do spółki to: Reflect.pl, OpenGift.pl,MegaKoszulki.pl, OpenPrint.pl, OpenWear.pl, Colory.pl i WePrint.pl.