Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Uczymy się angielskiego

31.01.2016

Witam w kąciku językowym dla tych, którzy nie lubią się uczyć i wysilać, a wolą bez stresu i znudzenia naturalnie uczyć się języków obcych. Czy jest to możliwe? Tak!

 

Jak Wykorzystać To, Co Już Mamy, By Nauczyć Się Języka Obcego Bez Stresu, Znudzenia i Wkuwania?

 

Poprzednie numery Gifts Journal przedstawiają trzy artykuły z tego cyklu, w których można znaleźć odpowiedzi na to pytanie i konkretne wskazówki dla tych, którzy uczą się języków. Główną metodą, na której się opieram i którą proponuję, jest metoda edukacyjnego czytania Ilyi Franka. Ilya Frank  profesor akademicki, nauczyciel języków obcych, a przede wszystkim poliglota. Jego metoda to czytanie pochłaniających książek literatury obcojęzycznej z wplecionym tłumaczeniem. Przygody, horrory, romanse, powieści detektywistyczne, bajki, fantasy. Główny problem w nauce języków „nie rozumiem– nagle znika, bo czytając jego książki, mamy tłumaczenie, jest to ciekawe i, co najważniejsze, tak po prostu uczymy się języka.

Proponuję nie zwlekać, a po prostu czytać. Jeśli kochacie czytać. Jeśli macie czas. I jeśli chcecie go poświęcić,jak to mówią w biznesie”, z korzyścią dla własnego rozwoju 🙂

 

Zapraszam już teraz do pobrania książek za pomocą QR czytnika. Niektóre z nich już były udostępniane wcześniej, a niektóre to nowe pozycje, które cały czas pojawiają sięw serwisie  www.ifrank.pl.

 

A ja ze swojej strony obiecuję następne książki dla polskojęzycznego czytelnika i UWAGA  wszystkie pojawiające się na stronie www.ifrank.pl tytuły są bezpłatne dla wszystkich czytelników Gifts Journal. Wystarczy tylko podać hasło Gifts Journal 2015-bonus w tytule maila przesłanego na adres info@ifrank.pl.

Tatiana Busiewicz – materiał pochodzi z 56 wydania Gifts Journal Polska