Gifts Journal 73

Podlgąd: Zobacz jak wygląda Gifts Journal numer 73

KLIKNIJ I POBIERZ PDF

W Numerze m.in.:

 

Targi RemaExtra Warsaw 2021 – Rozgrzewka dla reklamy

 

Już w dniach 15-17.09.2021 roku przedstawiciele branży reklamowej z Polski i zagranicy spotkają się na targach RemaExtra Warsaw 2021. Impreza wystawiennicza odbędzie się w PTAK WARSAW EXPO przy al. Katowickiej 62 w Nadarzynie. Przez 3 kolejne dni zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą rynku w bezpiecznych i zapewniających komfort warunkach. 

  

Reklamacja - najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się firmie

 

NDlaczego handlowcy cały czas boją się reklamacji jak diabeł święconej wody? Dlaczego uważają, że ma  ona niższy priorytet niż oferta, a mając do wyboru maila z wyceną i reklamacją wybierają to pierwsze? Bardzo dużo można stracić nie przykładając się do dobrej obsługi klienta, ale jeśli chcemy zyskać, a nawet zwiększyć sprzedaż.

  

Party time… Być może, o każdej porze

 

Nie ma chyba wśród nas osoby, która nie lubi przyjęć. Myślę, że nawet największy introwertyk  odnajdzie się na niejednym grillu czy przyjęciu urodzinowym. Nie wiem jak Wy, ale ja bardziej od samej uroczystości uwielbiam chyba ten czas przygotowań, pełen emocji i kreatywnych działań. Parapetówka, kinder party, party w stylu hawajskim, włoskim, a może baby shower czy tradycyjny wieczór panieński i kawalerski – każdy ma swój styl, tematykę przewodnią i okazję do świętowania.

Gifts Journal numer 72

Podlgąd: Zobacz jak wygląda Gifts Journal numer 72

KLIKNIJ I POBIERZ PDF

W Numerze m.in.:

 

Wywiad z Prezesem targów Sławomirem Giefingiem

 

Widzimy, że rynek się zmienił przez fakt rocznej izolacji. Niektóre firmy zawiesiły działalność lub się przebranżowiły w oczekiwaniu na lepsze czasy. Dlatego targi powinny być impulsem do zmian i pobudzenia rynku. Wierzymy jednak, że wszyscy powoli odnajdujemy się w nowej rzeczywistości, która wymusza na nas zmiany w podejściu, sprzedaży czy szukaniu rozwiązań.

  

Narzędzie internetowe – Esbook.eu

 

Nowoczesna platforma internetowa ESB European Sellers & Buyers – dostępna pod adresem Esbook.eu – stanowi bardzo przydatne narzędzie pracy dla firm z branży artykułów promocyjnych. Szybkie dotarcie do tysięcy firm z Europy, przejrzysta prezentacja ofert czy na bieżąco aktualizowane nowości produktowe.

  

Ogrodnictwo dla ogrodnika – hobby, relaks czy ciężka praca?

 

Jedna z moich ulubionych aktorek, ikon mody i stylu, Audrey Hepburn powiedziała kiedyś: „To plant a garden is to believe in tomorrow” [Założyć ogród to uwierzyć w jutro]. Od lat ufam i wierzę, że miała rację, i żyję w przekonaniu, że każde tworzenie daje nam motywację oraz siłę do dalszego działania, a efekty – patrząc np. na ogród, widząc, że coś rośnie i nasza praca nie poszła na marne – umacniają nas jeszcze bardziej. 

Gifts Journal numer 71

Podlgąd: Zobacz jak wygląda Gifts Journal numer 71

KLIKNIJ I POBIERZ PDFW Numerze m.in.:

 

Platforma online Esbook.eu – nowe narzędzie dla branży reklamowej

 

W lipcu 2020 roku na rynku pojawił się nowy produkt, z którego mogą korzystać dostawcy i pośrednicy artykułów reklamowych z całej Europy. Jest nim nowoczesna platforma internetowa www.esbook.eu. Oferuje ona szereg funkcjonalności, takich jak intuicyjna wyszukiwarka czy możliwość przesyłania szybkich zapytań produktowych.

  

Pomoc dla przedsiębiorców w czasach COVID-19

 

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą
przetrwać przedsiębiorcom ten trudny czas. Poniżej przedstawione zostaną informacje co do planowanej w najbliższym czasie pomocy dla przedsiębiorców.

  

W kuchennym klimacie

 

Drodzy czytelnicy, czy zastanawialiście się kiedyś, ile czasu spędzacie w kuchni swojego domu? Okres świąteczny i miniony, dość specyficzny rok uświadomił mi, że spędza się tam więcej czasu niż w jakimkolwiek innym pomieszczeniu w domu – przynajmniej w moim przypadku. Po ostatnim wydaniu i „wizycie w restauracji” postanowiłam jeszcze zostać w klimacie kulinarnym, który stanowi niewątpliwie ważny element życia. Nie tylko dla zawodowców:)

Gifts Journal numer 70

Podlgąd: Zobacz jak wygląda Gifts Journal numer 70

KLIKNIJ I POBIERZ PDFW Numerze m.in.:

 

Targi RemaDays Warsaw 2021 – KreaTYwni. Otwarci na nowe

 

Przed nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. Siedemnaste spotkanie specjalistów z branży odbędzie się 10-12.02.2021 r. w Nadarzynie k. Warszawy. Prace nad organizacją wydarzenia trwają, a do listy przygotowań dodane zostały punkty związane ze wzmożonym bezpieczeństwem i komfortem wystawców i gości.

  

Wsparcie dla przedsiębiorców w czasach COVID-19 – porady prawne

 

Od ostatniego artykułu dotyczącego sytuacji epidemiologicznej doszło do uchwalenia i publikacji wielu nowych przepisów, które są odpowiedzią na zwiększające się potrzeby przedsiębiorców. Poniżej opisanych zostanie kilka zagadnień związanych z pomocą oferowaną przez państwo.

  

Co słychać w restauracjach?

 

Po minionym właśnie co okresie wakacyjnym można stwierdzić, że wszystkie branże jakoś pomału wracają na dobre tory; również branża, której dzisiaj chciałam się przyjrzeć bliżej, a mianowicie branża restauracyjna. Myślę, że każdy z nas lubi degustować wykwintne potrawy czy nieznane smaki, niezależnie od miejsca, w którym jest: czy to u siebie w okolicy, czy na wakacjach. Często nie sposób przygotować takie dania w kuchni, pomimo zdolności i wiedzy domowników.

Gifts Journal 69

Podlgąd: Zobacz jak wygląda Gifts Journal numer 69

KLIKNIJ I POBIERZ PDF


W Numerze m.in.:

 

SYTUACJA W BRANŻY UPOMINKÓW W CZASIE KORONAWIRUSA

 

Jeszcze niedawno wkraczaliśmy w nowy rok z postanowieniami i planami biznesowymi na następne 12 miesięcy. Teraz cały świat znajduje się w niespotykanej sytuacji, zawieszeniu – próbujemy dostosować się do nadzwyczajnych warunków i zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Jak odnajduje się Pan w tym trudnym czasie?.

  

Z WIZYTĄ W GABINECIE STOMATOLOGICZNO-ORTODONTYCZNYM

 

Można powiedzieć, że sytuacja, która ma miejsce od początku roku 2020, wpłynęła bardzo na nasze
postrzeganie rzeczywistości, docenianie pewnych wartości, zwykłych dóbr oraz wszystkiego, co w gruncie rzeczy było tak oczywiste.


DŁUŻEJ ZNACZY... KRÓCEJ I W LEPSZEJ ATMOSFERZE. ROZMOWA O DOJRZAŁYM BIZNESIE

W każdej dziedzinie można znaleźć specjalistów, ale nie każdy specjalista jest liderem. Osoba, która porywa swoją charyzmą i dzieli się imponującą wiedzą, może wiele wnieść do prowadzonego biznesu. Zapraszam na interesującą rozmowę z Krzysztofem Sarneckim – zdecydowanie charyzmatycznym mówcą, konsultantem i przedsiębiorcą, przedstawicielem wąskiego grona polskich zawodowych negocjatorów.

Gifts Journal 68

Podlgąd: Zobacz jak wygląda Gifts Journal numer 68

KLIKNIJ I POBIERZ PDF


W Numerze m.in.:

NOWOŚCI NA REMADAYS WARSAW 2020

 

Zapraszamy na 16. edycję Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw, które odbędą się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie przy al. Katowickiej 62. Trzy targowe dni – od 12 do 14 lutego 2020 r. – upłyną pod znakiem nowości. Na uczestników jednej z największych imprez wystawienniczych w branży czekają nowocześnie zorganizowane sektory targowe, a także wiele udogodnień.

  

Karton w roli głównej - jak być eko w branży reklamowej

 

Pojęcia „bio” i „eko” są teraz bardzo w modzie. Zwrot ku naturze spowodowany przesytem sztucznością towarzyszy nam już od ładnych paru lat. To nie tylko zdrowsza żywność, bez dodatków i wzmacniaczy; to nie tylko łagodniejsze formuły kosmetyków, w których więcej obecnie składników „zielonych” niż tych z laboratorium. Wielki boom na ekoprodukty da się zauważyć w wielu innych miejscach, w tym w branży upominków reklamowych.

  

Polecane urządzenia do druku na tekstyliach

 

Koszulki firmowe z logo, polary, kurtki, czapki – szeroko pojęta odzież reklamowa daje spore możliwości promocji własnej marki. Obok długopisów czy kubków, to właśnie T-shirty z nadrukiem plasują się w ścisłej czołówce najpopularniejszych gadżetów. By jednak zwykła koszulka stała się oryginalnym nośnikiem reklamowym, trzeba najpierw pomyśleć o odpowiednim sprzęcie.

Gifts Journal 67

Podlgąd: Zobacz jak wygląda Gifts Journal numer 67

KLIKNIJ I POBIERZ PDF


W Numerze m.in.:

 

NOWOŚCI NA REMADAYS WARSAW 2020

 

Trwają prace nad kolejną edycją targów RemaDays Warsaw. Jedna z największych imprez wystawienniczych dla przedstawicieli rynku reklamowego odbędzie się po raz szesnasty. Pod wieloma względami będzie to wydarzenie wyjątkowe. W dniach 12-14 lutego 2020 r. centrum wystawiennicze w Nadarzynie stanie się nowoczesną przestrzenią łączącą ponad 800 wystawców ze zwiedzającymi z 52 krajów.

  

PROMOCJE KTÓRE WIDAĆ

 

Oto przegląd najciekawszych produktów dostępnych w sprzedaży łączonej w sieciach sklepów detalicznych oraz wykorzystywanych podczas wydarzeń plenerowych. „Dokumentacja” zdjęciowa posegregowana została zgodnie z przynależnością do czterech sektorów branżowych: Gifts World, POS & Display, Packaging Materials,
Event Show. Przynależność do sektora jest określana na podstawierodzaju upominku, zastosowania lub ekspozycji – interpretacji autora :)

  

POZOSTAW GDZIEŚ NA CHWILĘ CZĄSTKĘ SIEBIE, SWÓJ „FOOTPRINT”

 

Jesienna aura już zawitała do nas na dobre i dała znać o zbliżającej się wielobarwnej porze roku. Co prawda nie wszędzie temperatura odzwierciedla jesień, bo np. w październiku Toskania poza cudownymi widokami rozpieszcza pięknym słońcem i temperaturą w granicach 24 stopni.

Gifts Journal 66

Podlgąd: Zobacz jak wygląda Gifts Journal numer 66

 

KLIKNIJ I POBIERZ PDF


W Numerze m.in.:

 

ZNAMY OPINIĘ O TARGACH REMADAYS

 

Goście RemaDays Warsaw 2019 w anonimowych ankietach podzielili się swoim zdaniem na temat targów. Zapytania dotyczyły organizacji i najważniejszych elementów imprezy czy celów, jakie chcieli osiągnąć odwiedzający. W zgodnej opinii to były „udane i bardzo intensywne 3 dni”.

  

CO ŁĄCZY BRANŻĘ UPOMINKÓW REKLAMOWYCH W POLSCE I NA UKRAINIE

 

Wiele osób ma ciekawe, a nawet bardzo dobre pomysły na biznes. Nie każdy jednak przechodzi do ich realizacji. Tymczasem, by osiągnąć sukces i utrzymać się na konkurencyjnym rynku, potrzeba planu i wytrwałości, ale przede wszystkim... działania. Zapraszam do rozmowy z niezwykle inspirującą osobą – właścicielem ukraińskiej agencji reklamowej Gromada, wieloletnim wystawcą na targach RemaDays Kijów.

  

ZIELONO MI - CZYLI BLIŻEJ NATURY

 

Przepiękna pora roku, która rozpoczęła się i trwa, przynosi nam wiele wrażeń, przede wszystkim wizualnych – kolorystyka kwiatów i świeżość zieleni, jaka wypełnia nasze otoczenie, jest wprost bajeczna, a zapachy unoszące się podczas spacerów budzą nas do życia, pobudzają zmysły i dają prawdziwą energię.

 

 

Gifts Journal 65

Podlgąd: Zobacz jak wygląda Gifts Journal numer 65

W Numerze m.in.:

 

MIĘDZYNARODOWE TARGI REKLAMY I DRUKU REMADAYS WARSAW 2019

 

Zapraszamy na 15. edycję Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. Największa w Europie Środkowej – i jedna z największych na świecie – branżowa impreza wystawiennicza odbędzie się w dniach 13-15 lutego w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie przy al. Katowickiej 62.

  

Świat zgłasza się po ludzi, którzy wiedzą, czego chcą

 

Tegoroczna edycja targów RemaDays Warsaw będzie wyjątkowa nie tylko ze względu na jubileusz 15-lecia. Równie interesująco zapowiadają się prelekcje RemaCongress, na którym wystąpi znakomity gość specjalny, Szymon Hołownia. Zapraszam do rozmowy o wykładach, o szukaniu zasobów tam, gdzie zdaje się ich brakować, oraz o tym, czego… nie robić w zarządzaniu czasem.

  

Digitalizacja a druk – zmierzch czy świt papieru

 

Odkąd usłyszałam, że e-zwolnienia zastąpią druk L4, przyszła mi do głowy myśl, czy rzeczywiście internet zastąpi kiedyś papier i druk tradycyjny. Niewątpliwie istnieją obszary, w których e-druki mogą uprościć życie, a marzeniem byłoby oczywiście, żeby tak działały urzędy :) Choć myślę, że są też przeciwnicy tej rewolucji.

 

1 2 3 Następna

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z Gifts Journal Post!
Zapisz się do newslettera.

cached