22 wrz

Gift Design nowym Członkiem PIAP

Gift Design nowym Członkiem PIAP


Grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w ostatnim czasie powiększyło się o kolejną, nową firmę Członkowską. Nowym Członkiem PIAP została firma: Gift Design.

"Step by step" to myśl, która od początku przyświeca budowaniu wizerunku naszej firmy w branży dostawców artykułów promocyjnych. Kolejnym krokiem w rozwoju jest przystąpienie do PIAP-u, który bez wątpienia wzmocni naszą pozycję na rynku - mówi Mariusz Jastrzębski właściciel firmy
Gift Design. 

Gift Design specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie gadżetów reklamowych.
W swojej ofercie posiada szereg rozmaitych produktów mających zastosowanie w każdej branży. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Gift Design proponuje indywidualne rozwiązania tworząc nieszablonowe projekty. Firma współpracuje z najlepszymi dostawcami z Europy i Azji co gwarantuje różnorodność artykułów, a także ich wysoką jakość. Gift Design pomaga również dobrać metodę znakowania biorąc pod uwagę specyfikę produktu i oczekiwania klienta.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy 140 firm Członkowskich. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.


Więcej informacji o Izbie na stronie
: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów:
Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426

 

<< Wróć

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z Gifts Journal Post!
Zapisz się do newslettera.