25 sie

PIAP aktywnie w Chorzowie- relacja z ósmego Spotkania Regionalnego PIAP


Dnia 24 sierpnia br. w Chorzowie odbyło się już ósme Spotkanie Regionalne dla firm z branży artykułów promocyjnych i Członków organizacji branżowej Polska Izba Artykułów Promocyjnych. Podczas wydarzenia licznie przybyli uczestnicy mogli wziąć udział w atrakcyjnym szkoleniu Tomasza Teleja z zakresu Storytellingu. Uczestnicy nie tylko wysłuchali wykładu trenera biznesu ale i aktywnie wzięli w nim udział, angażując się w ćwiczenia, które zostały przygotowane pod kątem szkolenia.


- Przyjemna i luźna atmosfera, uśmiechy uczestników spotkania pokazały, że tego typu wydarzenia są bardzo potrzebne branży, pozwalają nie tylko poszerzyć wiedzę ale i dobrze się bawić a tym samym umożliwiają integrację z innymi uczestnikami tego rynku- mówi Katarzyna Wojniak Dyrektor Biura Zarządu PIAP.


Po szkoleniu przyszedł czas na refleksje i rozmowy z Członkami PIAP na temat ich oczekiwań wobec organizacji branżowej.
-
Wszelkie uwagi i sugestie firm z branży artykułów promocyjnych są dla nas zawsze niezbędnym drogowskazem w dalszych działaniach podejmowanych przez Izbę. Wszystkim przybyłym gościom pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za udział w wydarzeniu i już dziś zaprosić Państwa na kolejne Spotkanie Regionalne , które odbędzie się jesienią br.- już 20 września zapraszamy Państwa do Warszawy- mówi Katarzyna Wojniak.


GALERIA SPOTKANIE REGIONALNE CHORZÓW 2016

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 160 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

 

<< Wróć