16 sie

K2-DESIGN oraz ART OPEN Studio Reklamy w gronie Członków PIAP

 

- Niezmiernie miło powitać w gronie Członków PIAP nowe agencje reklamowe - K2-DESIGN oraz ART OPEN Studio Reklamy. Bardzo cieszy nas fakt, iż coraz więcej agencji na rynku dostrzega potencjał w naszej organizacji branżowej i widzi potrzebę zrzeszania się i bycia jej częścią- mówi Katarzyna Wojniak Dyrektor Biura Zarządu PIAP.-
Przystąpienie do grona członków PIAP-u to dla mnie jako młodego przedsiębiorcy na rynku usług poligraficznych niezwykłe wyróżnienie, które daje mi możliwości bycia wśród rekomendowanych dostawców usług, a co za tym idzie- buduje i wzmacnia markę mojej firmy. Dostrzegam w grupie potencjał i żywię nadzieję na silne wsparcie specjalistów z różnych dziedzin reklamy, co jednocześnie wpłynie na rozwój mojej firmy- mówi Joanna Wołczyk, właścicielka firmy K2-Design.


- Do PIAP-u przystępujemy, ponieważ mamy na uwadze własny rozwój a jednocześnie wsparcie i korzyści płynące z członkostwa. Dlatego "razem możemy więcej" - mówi Jacek Wiśniewski właściciel Art Open Studio Reklamy.


Firma K2 Design została założona w odpowiedzi na rosnącą potrzebę rynku, jaką jest wspieranie klienta w zakresie wiedzy i komunikacji bezpośrednio z drukarniami. Działając w kooperacji z innymi dostawcami usług i specjalistami z branży, agencja świadczy kompleksową obsługę poligraficzną dla firm. Zadaniem firmy jest wspieranie klienta poprzez usługi doradcze, eksperckie w zakresie szeroko pojętej poligrafii i marketingu, zapewniając mu profesjonalną obsługę wśród zmieniających się dynamicznie trendów i technologii na rynku usług poligraficznych. Firma K2-Design to młode przedsiębiorstwo, które tworzą specjaliści z długim stażem pracy w branży, służąc swym doświadczeniem pracują z pasją i zaangażowaniem. Firma zajmuje się obsługą klientów pod kątem wykonania projektów graficznych z prawidłowym przygotowaniem plików do druku oraz drukiem tych materiałów. Świadczy również usługi w zakresie serwisów stron internetowych i sesji fotograficznych produktowych. Zajmuje się również dystrybucją gadżetów reklamowych na rynek polski oraz wspiera rynek w zakresie dystrybucji kalendarzy. W swoim parku maszynowym może pochwalić się własnym drukiem cyfrowym oraz usługami w zakresie introligatorni ręcznej.

K2-Design specjalizuje się w realizacjach nietypowych, poza standardowych, wyróżniających klienta na rynku. Od 2016 roku firma rozwija swą działalność w dziedzinie rynku etykiet i opakowań zbiorczych oraz indywidualizowanych. Wspiera również firmy w zakresie reklamy wielkoformatowej i pomaga w przygotowaniach na targi branżowe.


Art Open jest studiem reklamy działającym od kilku lat na rynku dolnośląskim. Biuro Handlowe Firmy mieści się we Wrocławiu.Art Open dysponuje bogatą ofertą artykułów i usług reklamowych, która jest skierowana do klientów biznesowych i instytucji publicznych (pełna oferta na stronie www. artopen.pl) Doświadczenie zdobywane na wymagającym dolnośląskim rynku jest nieocenionym kapitałem, którym Art Open dzieli się ze swoimi Klientami, podejmując działania doradcze i wspierające.Poprzez kreatywne, sprawne i dynamiczne działanie, Art Open jest partnerem w realizacji przedsięwzięć marketingowych i reklamowych zlecanych przez Klientów


Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm.
Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 160 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

 

Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 0791 354 426

 

 

<< Wróć